XII EDYCJA

• 15:00 - 15:10 występ laureata XI edycji konkursu piosenki
  • 15:15 - 18:00 konkurs piosenki
  • 18:00 - 19:00 przerwa
  • 19:00 rozdanie nagród w X Szczecińskim Konkursie Fotograficznym dla Uczniów i Nauczycieli Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych
  • 19:15 - 19:30 rozdanie nagród w XII Konkursie Piosenki Turystycznej i Poezji Śpiewanej "Na szlaku poezji…"
  • 19:30 - 19:45 występ laureata/ów konkursu piosenki
  • 20:00 - Koncert Gościa imprezy zespołu "Byle do góry" z Przyjaciółmi
    zespołem "Browar Żywiec"
  • 22:00 - ... ŚPIEWOGRANIE w Restauracji STARA PIEKARNIA (ul.Marszałka Józefa Piłsudskiego 7)
Imprezę poprowadzą Maja Wymysłowska i Maciej Czechowski z klasy 1 pre-IB

Popularyzowanie piosenki turystycznej, poezji śpiewanej w środowisku młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego. Inspirowanie młodzieży do rozwijania swoich talentów w dziedzinie poezji i muzyki. Integracja środowisk szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego.

Uczestnicy:
Konkurs jest adresowany do zespołów, grup i solistów reprezentujących środowisko szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego. Laureaci w kategorii zespół / solista na poziomie gimnazjum uzyskają dodatkowe punkty przyznawane przez szkolną komisję rekrutacyjną II LO w Szczecinie w procesie rekrutacyjnym w roku szkolnym 2018/2019. Organizator nie pokrywa kosztów przyjazdu uczestników.

Zgłoszenia:
Zgłoszenie powinno zawierać:

• Nazwisko i imię osoby przewodniczącej zespołowi lub solisty.
  • Dane dotyczące dwóch utworów z gatunku poezji śpiewanej lub piosenki turystycznej (tytuł utworu, autor słów i muzyki). Zgłoszone utwory zostaną zatwierdzone przez członków zespołu "DO GÓRY DNEM". W razie zastrzeżeń co do zgodności utworu z tematyką, zgłaszający zostanie o tym fakcie poinformowany. Podmiot muzyczny zaprezentuje obowiązkowo jeden utwór z repertuaru zamieszczonego poniżej:
    • Do Góry Dnem (www.dgd.art.pl),
    • Grupa Bez Jacka (www.free.art.pl/bezjacka),
    • Wolna Grupa Bukowina (www.pulsar.net.pl/bukowina),
    • Stare Dobre Małżeństwo (www.sdm.art.pl),
    • Browar Żywiec,
    • utwory do słów Andrzeja Wierzbickiego,
    • Cisza Jak Ta (www.ciszajakta.prv.pl),
    • Dom o Zielonych Progach (www.dom.art.pl),
    • Piotr Bakal (www.piotrbakal.com),
    • Leonard Luther (www.leonardluther.pl),
    • utwory do słów Andrzeja Koczewskiego (www.koczewski.com).
Mile widziane są autorskie utwory!!!! Nie dopuszcza się ścieżek dźwiękowych (akompaniamentu) na nośnikach multimedialnych. W konkursie nie biorą udziału opiekunowie czy też nauczyciele solisty/zespołu.

Kontakt
Informujemy, iż w związku z ograniczeniem czasowym Organizator przewiduje udział nie więcej niż 24 podmiotów muzycznych (12 w kategorii gimnazjum i 12 w kategorii szkoła ponadgimnazjalna). Liczy się kolejność zgłoszeń.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 6 grudnia 2017 r.
Wszelkie pytania można wysyłać pocztą elektroniczną na adres: nsp@lo2.szczecin.pl

Nagrody:
Nagrody dla uczestników konkursu będą przyznawane niezależnie przez Jury oraz przez publiczność. Nagrody rzeczowe ufundowane są przez sponsorów.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie.