Program XI Szczecińskiego Konkursu Piosenki Turystycznej i Poezji Śpiewanej

Miejsce:
Sala Kominkowa 13 MUZ.

Program:
    15:00 - 15:10 występ laureata X edycji konkursu piosenki piosenki – Macieja Sadowskiego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim
    15:15 - 18:00 konkurs piosenki

18:00 - 19:00 przerwa

19:00 rozdanie nagród w IX Szczecińskim Konkursie Fotograficznym dla Uczniów i Nauczycieli Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych
    19:15 - 19:30 rozdanie nagród w XI Konkursie Piosenki Turystycznej i Poezji Śpiewanej "Na szlaku poezji…"
    19:30 - 19:45 występ laureata/ów konkursu piosenki
    20:00 - Koncert Gościa imprezy zespołu "Bez Jacka"
    22:00 ŚPIEWOGRANIE w Piwnicy KANY z zespołem "Byle do Góry"
Konkurs piosenki poprowadzą uczniowie Nicola Łazarów i Aleksander Romaniuk z klasy 3a

Popularyzowanie piosenki turystycznej, poezji śpiewanej w środowisku młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego.
Inspirowanie młodzieży do rozwijania swoich talentów w dziedzinie poezji i muzyki.
Integracja środowisk szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego.

Uczestnicy:
Konkurs jest adresowany do zespołów, grup i solistów reprezentujących środowisko szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego. Laureaci w kategorii zespół / solista na poziomie gimnazjum uzyskają dodatkowe punkty przyznawane przez szkolną komisję rekrutacyjną II LO w Szczecinie w procesie rekrutacyjnym w roku szkolnym 2017/2018.
Organizator nie pokrywa kosztów przyjazdu uczestników.

Zgłoszenia:
Zgłoszenie powinno zawierać:
  • Nazwisko i imię osoby przewodniczącej zespołowi lub solisty.
  • Dane dotyczące dwóch utworów z gatunku poezji śpiewanej lub piosenki turystycznej (tytuł utworu, autor słów i muzyki). Zgłoszone utwory zostaną zatwierdzone przez członków zespołu "DO GÓRY DNEM". W razie zastrzeżeń co do zgodności utworu z tematyką, zgłaszający zostanie o tym fakcie poinformowany. Podmiot muzyczny zaprezentuje obowiązkowo jeden utwór z repertuaru zamieszczonego poniżej:
      - Do Góry Dnem (www.dgd.art.pl),
      - Grupa Bez Jacka (www.free.art.pl/bezjacka),
      - Wolna Grupa Bukowina (www.pulsar.net.pl/bukowina),
      - Stare Dobre Małżeństwo (www.sdm.art.pl),
      - Browar Żywiec,
      - utwory do słów Andrzeja Wierzbickiego,
      - Cisza Jak Ta (www.ciszajakta.prv.pl),
      - Dom o Zielonych Progach (www.dom.art.pl),
      - Piotr Bakal (www.piotrbakal.com),
      - Leonard Luther (www.leonardluther.pl),
      - utwory do słów Andrzeja Koczewskiego (www.koczewski.com).
Mile widziane są autorskie utwory!!!! Nie dopuszcza się ścieżek dźwiękowych (akompaniamentu) na nośnikach multimedialnych. W konkursie nie biorą udziału opiekunowie czy też nauczyciele solisty/zespołu.

Kontakt
Informujemy, iż w związku z ograniczeniem czasowym Organizator przewiduje udział nie więcej niż 24 podmiotów muzycznych (12 w kategorii gimnazjum i 12 w kategorii szkoła ponadgimnazjalna). Liczy się kolejność zgłoszeń.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 6 grudnia 2016r.
Wszelkie pytania można wysyłać pocztą elektroniczną na adres: nsp@lo2.szczecin.pl

Nagrody:
Nagrody dla uczestników konkursu będą przyznawane niezależnie przez Jury oraz przez publiczność. Nagrody rzeczowe ufundowane są przez sponsorów.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie.