V edycja konkursu ,,Na szlaku poezji…’’

I tym razem, siedząc na widowni, z niedowierzaniem przyglądałam się temu wszystkiemu, co zostało stworzone przez wielką grupę Ludzi, którzy oddali swój wolny czas, swoje pieniądze po to, by Inni mogli zanurzyć się w krainie łagodności; w kręgu piosenki turystycznej i poezji śpiewanej.
Pragnę podziękować niżej wymienionym osobom, które przygotowały wypieki. Wszystkie słodkości zostały zakupione przez Społeczność uczniowską, Ich Rodziców i Grono Pedagogiczne. Dzięki funduszom uzyskanym w ten sposób pokryliśmy koszty przyjazdu i honorarium zespołu ,,Do Góry Dnem’’ oraz koncertu duetu w składzie Ryszard Słowicki i Piotr Adamczyk. Dziękuję:
Pani Ewie Ciesielskiej,
Pani Bożenie Michalak,
Pani Joannie Tarasce,
Pani Dorocie Szczeblińskiej,
Pani Elżbiecie Dąbkowskiej,
Pani Alicji Wawrzyniak,
Pani Marzenie Nowosad,
Pani Justynie Mataj,
Marcie Szczęsnej,
Marcie Szczeblińskiej,
Joannie Nowosad,
Mai Rudzkiej.

Resztę kwoty potrzebnej do pokrycia wydatków imprezy, tj. występów zespołu ,,Do Góry Dnem’’ pokryły następujące osoby prywatne:
Państwo Pacewicz,
Państwo Dąbkowscy,
Państwo Klimeccy,
oraz Grupa Turystyczna Ramole

Impreza muzyczna nie odbyłaby się bez pracy akustyka, Pana Arkadiusza Sienkiewicza. Jego honorarium pokryła firma Thomas-Beton Polska Sp. z o.o.

Nagrody w konkursie fotograficznym i konkursie piosenki ufundowały następujące osoby prywatne i firmy:
Pan Michał Henszke - właściciel sklepu Cetus,
Państwo Katarzyna i Bogusław Nizinkiewicz - właściciele firmy KWARK
Sklep Muzyczny FAN,
Firma Euroafrica,
Państwo Dąbkowscy,
Firma DOBOSZ,

Nad stroną internetową przez cały rok pracowali: Paweł Szczucki (3f), Krystian Jackowski (absolwent II LO) oraz Jakub Kwietko (1f)

Koszulki ufundowała firma Media Markt w Szczecinie.

Plakaty wydrukowała firma Stardruk w Stargardzie Szczecińskim.

Podziękowania dla sponsorów i dyplomy dla uczestników konkursu piosenki i konkursu fotograficznego przygotowała firma NC&DC. Firma Foto Best pomogła w realizacji konkursu fotograficznego, fundując upust na wywołanie zdjęć konkursowych.
Gościliśmy w pięknej Sali Kominkowej Klubu 13 Muz. Bardzo dziękujemy Dyrektorowi Klubu 13 Muz, Panu Rafałowi Roguszce. Urząd Miasta również pomógł nam w kwestii finansowej ( wydruk banera). Za pieniądze, które uzyskaliśmy zostanie stworzony banner naszej imprezy. Rada Rodziców przy II LO ufundowała nam artykuły piśmiennicze, dzięki czemu mogliśmy wydrukować okolicznościowe zaproszenia Państwo Rudzcy ufundowali antyramy i artykuły piśmiennicze.

Do tej ogromnej Grupy Ludzi Życzliwych należy dodać przede wszystkim Uczniów klasy 3d-bez Nich nic bym nie zdziałała.

Ogromnie cieszy mnie fakt, że pomysł organizowania w gościnnej Sali Kominkowej Klubu 13 Muz spotkań z piosenką absolutnie nieobojętną i zapraszania na nie młodzież oraz artystów z szeroko pojętego kręgu "Krainy łagodności" zyskał do tej pory tak wielu zwolenników i ciągle mam nadzieję, że będzie nas coraz więcej.

,,Pieśni szkatuła otwarta:
skarby w niej są nieprzebrane
-a każda śpiewka jest warta
i winna zmęczenia nad ranem!

Jeszcze grajmy, grajmy jeszcze,
chociaż blisko koniec drogi.
Jeszcze nas otulą deszcze,
jeszcze nas zabolą nogi...’’

Jeszcze zagramy. Do zobaczenia za rok!